Rejsy, na których możesz wynająć kabinę odbywają się w Europie (Sardynia, Neapol, Korsyka) oraz w tropikach. Do najpopularniejszych należą kierunki: Karaiby, Seszele, Tajlandia. Poza tym są jeszcze Wyspy Bahama, Polinezja Francuska oraz Malediwy.

KARAIBY, to kilka kierunków

  • Martynika, rejsy zaczynają się z Le Marin na południu wyspy i wiodą na południe do kultowego zakątka na Grenadynach – Tobago Cays.
  • Brytyjskie Wyspy Dziewicze (British Virgin Island – BVI). Rejsy startują z Tortoli i kluczą pirackim szlakiem między górzystymi wyspami archipelagu.
  • Gwadelupa, rejsy zaczynaja się na tej dużej wyspie, odwiedzają kilka mniejszych oraz dużą i przepiękną Dominikę.
  • St.Martin, tu zaczynają i kończą się rejsy, ale odwiedzany jest archipelag Brytyjskich Wysp Dziewiczych.
  • Kuba, trasa rejsu wiedzie po dziewiczych zakątkach, zatokach i wyspach wokół Kuby, w tym Cayo Largo.

kliknij po więcej…

SESZELE

Archipelag jest nazywany “Zaginionym Edenem”. Powodem jest niewiarygodna ilość odcieni błękitu i zieleni.  Seszele to bez wątpienia kraj pięknej pogody, złotych plaż i bajecznie kolorowych atoli. Każda z wysepek archipelagu Seszeli zachwyca białym piaskiem, szmaragdowymi lagunami oraz wspaniałymi rafami koralowymi o najróżniejszych kształtach. Lasy pełne są fauny i flory, w tym gatunków endemicznych, występujących tylko tam.

kliknij po więcej…

POLINEZJA FRANCUSKA

Na Oceanie Spokojnym, 17 tysięcy kilometrów z dala od Europy, znajduje się 118 niezwykłych wysp. To Polinezja Francuska. Egzotyczna niedostępność sprawia, że region ten rozpala zmysły i jest spełnieniem marzeń o podróży na koniec świata. Polinezja Francuska zawiera w sobie tak naprawdę 5 archipelagów, które rozrzucone na Oceanie Spokojnym, zajmują powierzchnię prawie tak dużą jak Europa.

kliknij po więcej…

TAJLANDIA

Na żeglarskiej mapie świata Tajlandia, to egzotyczny kraj zachwycający wyrazistymi smakami, tysiącem barw i nieustannie uśmiechniętymi ludźmi. Dzięki nim zwykło się ten kraj nazywać Krainą Uśmiechu.

kliknij po więcej…

MALEDIWY

To jedyny taki kraj na świecie!  Na południe od Indii rozsypane są bajkowe wyspy. Tysiące małych wysp tworzących atole. A konkretnie, Malediwy to 1190 wysp na Oceanie Indyjskim wystających niespełna 2m nad poziom morza. Najważniejszy z atoli, to Atol Male ze stolicą Male – najmniejszą stolicą świata.

kliknij po więcej…

WYSPY BAHAMA

Odkrycie Wysp Bahama zawdzięczamy Krzysztofowi Kolumbowi. To on jako pierwszy postawił stopę w Nowym Świecie 12 października 1492 roku na wyspie San Salvador. Dlatego też w herbie Bahamów znajduje się karawela odkrywcy Santa Maria. 

kliknij po więcej…

WŁOCHY – SARDYNIA

 zwłaszcza Costa Smeralda na Sardynii pochodzi od olśniewającego szmaragdowego koloru jej wód. Ten odcinek włoskiego wybrzeża jest domem dla przepięknych plaż z białym piaskiem i uroczych miasteczek portowych. Ciesz się tym oszałamiającym krajobrazem i szansą na poznanie najlepszych plaż, wyspy Tavolara, Archipelagu La Maddalena i wielu innych przepięknych miejsc.

kliknij po więcej…

WŁOCHY – NEAPOL/CAPRI

Neapol – Zobacz to co najlepsze we Włoszech z brzegu podczas naszego starannie przygotowanego rejsu u wybrzeży Amalfi i Wyspach Phelgraean. Zobacz kolorowe nabrzeże Procida, zatokę Sant’Angelo na Ischii, wioskę Capri i wyspy Li Galli. Odkryj imponujące piękno Positano, Sorrento i Ravello. Ciesz się tym słynnym wybrzeżem razem z nami!

kliknij po więcej…

MAJORKA

Majorka – największa z wysp archipelagów Balearów. Do dyspozycji mamy 550 km wybrzeża! 300 dni słonecznych i 300 plaż niemal gwarantują, że będzie to niezapomniany wypoczynek na wyciągnięcie ręki. Sama Palma de Mallorca warta jest niespiesznego spaceru uroczymi uliczkami, a imponująca gotycka katedra musi być jednym z jego punktów.

kliknij po więcej…

Copyright © 2022 Blue Sails